درباره ما

درباره سامانه "مجموعه ماد"

تولید “مجموعه تخصصی ماد” (مدیریت اطلاعات درای وال)، از سال 1390 توسط جناب آقای “علی هدایتی” از متخصصین با سابقه “صنعت درای وال” آغاز گردید. ایشان به همراه تیم خود در طی سال‌های 1390-1398  اقدام به جمع آوری و دسته بندی اطلاعات وسیع این صنعت، در موضوعات: فنی، اجرائی، قراردادی، حقوقی و نیز پردازش و تبدیل به الگوریتم های محاسباتی نمودند.  

برنامه نویسی این مجموعه به صورت تحت وب آنلاین بوده که این مسئولیت بر عهده برنامه نویس این مجموعه جناب آقای “علی شیرمحمدی” و تیم انتخابی تحت مدیریت ایشان قرارگرفت. کلیه مراحل تولید این مجموعه از طراحی تا پیاده سازی، در طی سال‌های 1400 – 1398 توسط این تیم انجام شده است. 

پشتیبانی یکپارچه سامانه ها

سایت “مجموعه ماد” چون سایتی برای اطلاع رسانی است به پشتیبانی خاصی نیاز ندارد ولی پشتیبانی سامانه‌ها بسیار مهم است. پشتیبانی مجموعه سامانه‌های ماد صرفا فقط رفع مشکل به صورت موردی نیست و به نوعی همراهی کاربر است به طوری که اگر جایی اشتباهی داشت یا خطایی صورت گرفت، کاربر را از آن آگاه می‌کنیم.

به طور مثال در زمان ثبت سفارش اگر کاربر پانل FR را با سازه C خریداری کرده باشد، سامانه به کاربر آگاهی می‌دهد که سازه مورد استفاده برای پانل FR سازه CW است. ( پشتیبانی اطلاعاتی)

یا اگر محصولات خود را از چندفروشنده که فاصله انبارشان باهم زیاد است کاربر را راهنمایی کرده تا در صورت نیاز آن را اصلاح کند. (پشتیبانی لوجستیک)

سامانه محاسباتی

www.mad1.ir

کارفرما، پیمانکار یا به طور کلی کاربری که از سامانه محاسباتی ماد استفاده می‌کند در ابتدا باید سیستم مورد نظرش را انتخاب کند. هر سیستم دارای ساختارهایی است و هر ساختار محصولات مربوط به خود را دارد .

سامانه خدماتی

www.mad2.ir

سامانه خدماتی ماد بستر بسیار خوبی برای ارجاع پروژه‌ها به پیمانکاران و مجریان است و یک ارتباط  مستقیم بین کارفرماها  نصابان تائید شده برقرار می‌کند. (پل ارتباطی بین مجریان معتبر درای وال و کارفرماها)

سامانه مناقصاتی

www.mad3.ir

برای حل مشکلات موجود، سامانه مناقصاتی ماد ایجاد شد که بستر و پایه اصلی آن سامانه محاسباتی است. این سامانه ای کاملا حرفه‌ایست که بخش شرکت کننده و برگزارکننده از هم جدا شده است.

سامانه فروشگاهی

www.mad4.ir

تمام کارهایی که در سامانه‌های محاسباتی، خدماتی و مناقصاتی انجام شده باید به یک سامانه فروشگاهی منتهی شود که بعد از تعیین ساختار و آنالیز مصالح کاربر به آسانی اقدام به خرید کند.