چرا سامانه خدماتی ماد ایجاد شد ؟

هرگاه مشتری با شرکت‌های اجرایی یا فنی مهندسی تماس می‌گیرد. قیمت کلی پروژه (مصالح و اجرا و …) را همان لحظه می‌خواهد. در این زمان چون نیاز هست به مشتری سریع جواب داده شود ممکن است بعضی مولفه‌های مهم و تاثیرگذار محاسبه نشده و فراموش شود. به همین دلیل در اکثر مواقع غیرواقعی و بالاتر یا پایین‌تر از حد استاندارد است.

در اینگونه قیمت گذاری‌ها پیمانکاران و شرکت‌های اجرایی معمولا یک محدوده امن درنظر می‌گیرند برای احتمال اینکه بعضی موارد فراموش شده و محاسبه نشده باشد.

ثبت سفارش

برای رفع مشکلات گفته شده و کمک به کارفرماها و پیمانکاران، سامانه خدماتی ماد ایجاد شد….

ارتباط بین مجریان و کارفرماها

سامانه خدماتی ماد بستر بسیار خوبی برای ارجاع پروژه‌ها به پیمانکاران و مجریان است….

محاسبه

سامانه خدماتی ماد درخواست کاربر را آنالیز کرده و بعد از تعیین ساختار و مصالح یک قیمت واحد و…

خدمات آنلاین

این خدمت را همه سامانه‌های مجموعه ماد دارند. این سامانه‌ها سیستم‌هایی هستند…

Tools_perspective_matte

سامانه خدماتی برای چه کسانی کاربرد دارد ؟

چرا سامانه خدماتی ماد ایجاد شد ؟

مشتریان سیستم های درای وال در زمان تماس با شرکت‌ها، فروشگاهها و یا دفاتر پیمانکاری درای وال، انتظار دریافت اطلاعات فنی، اجرایی و مالی دقیق و شفاف از کارشناسان آن مجموعه را دارد، ولی از یکطرف به دلیل: “تعدد ساختارها و محصولات درای وال و حجم عظیم اطلاعات فنی و اجرایی در این صنعت” و از طرف دیگر: “معدود بودن کارشناسان خبره فنی و اجرایی این حوزه در کشور ما” در اکثر مواقع برآوردها و محاسبات ارائه شده به مشتری، فاصله زیادی با واقعیت داشته و لذا باعث ایراد خسارت به “کارفرما یا پیمانکار” می گردد،

لذا ایده تولید “سامانه محاسباتی درای وال” جهت پردازش کامل و دقیق اساختارهای درای وال با جمع آوری و تدوین کلیه اطلاعات فنی، اجرایی و قراردادی این حوزه در طی ده سال اجرایی گردید.
در حال حاضر تعیین ساختار و آنالیز مصالح و دستمزد ساختارهای زیر در سامانه محاسباتی ماد امکانپذیر است:
– دیوارهای جداکننده داخلی
– دیوارهای پوششی داخلی
– سقفهای کاذب یکپارچه
– سقفهای کاذب مشبک
– سقفهای کاذب باکس و نورمخفی

در تمامی این ساختارها، کاربران می توانند بر اساس تخصص خود از یکی از دو بخش: “اتوماتیک (مخصوص کاربران مبتدی تا حرفه ای) و دستی(مخصوص کاربران متخصص و حرفه ای) استفاده نمایند.

همچنین کلیه ساختارها دارای چهار ورژن (نسخه) می باشند:
– کاردان
– کاردان +
– کارشناس
– کارفرما

ثبت سفارش

برای رفع مشکلات گفته شده و کمک به کارفرماها و پیمانکاران، سامانه خدماتی ماد ایجاد شد. به گونه‌ای که کاربر از طریق این سامانه سفارش خود را به 3 صورت ثبت می‌کند.

  • خرید مصالح
  • اجرا
  • خرید مصالح و اجرا

ارتباط بین مجریان و کارفرماها

سامانه خدماتی ماد بستر بسیار خوبی برای ارجاع پروژه‌ها به پیمانکاران و مجریان است و یک ارتباط  مستقیم بین کارفرماها  نصابان تائید شده برقرار می‌کند. (پل ارتباطی بین مجریان معتبر درای وال و کارفرماها)

محاسبه

سامانه خدماتی ماد درخواست کاربر را آنالیز کرده و بعد از تعیین ساختار و مصالح یک قیمت واحد و مشخص به کاربر نمایش می‌دهد.

در این سامانه فرمول نویسی‌ها و الگوریتم‌هایی که برای محاسبه هزینه‌ها انجام شده باعث بدست آمدن یک قیمت دقیق می‌شود.

با توجه به اطلاعات ورودی کاربر، شرایط پروژه و ….. هزینه‌ها محاسبه شده قابل تغییر است که در نتیجه باعث ایجاد یک اطمینان برای کارفرما شده و یک قیمت دقیق و واحد به او ابلاغ می‌شود.

خدمات آنلاین

این خدمت را همه سامانه‌های مجموعه ماد دارند. این سامانه‌ها سیستم‌هایی هستند با امکان خطا، ولی همکاران ما در بخش پشتیبانی به طور مستمر بر سامانه‌ها نظارت کرده در صورت لزوم با کاربر (مجری یا کارفرما) تماس گرفته و اصلاحیات را در مواقع ضروری انجام می‌دهند.

در حال به روز رسانی