سامانه فروشگاهی ماد

سامانه فروشگاهی ماد

تمام کارهایی که در سامانه‌های محاسباتی، خدماتی و مناقصاتی انجام شده باید به یک سامانه فروشگاهی منتهی شود که بعد از تعیین ساختار و آنالیز مصالح کاربر به آسانی اقدام به خرید کند.

اما موضوع قابل مطرح اینست که فروشندگان فعال در صنعت درای وال نمی‌توانند همه محصولات مورد نظر تمامی کاربران این صنعت را داشته باشند. زیرا تمامی جنس‌ها در دسته‌بندی‌های متفاوت با مشخصات فنی مختلف و با برندهای متنوع عرضه می‌شود. حتی گاهی برخی کارفرماها از ساختارهای کناف خارج شده و وارد مبحث درای‌وال‌های دیگر مانند گلیریوم، PVC ، دامپا و …. می‌شوند.

پس یک فروشگاه به تنهایی نمی‌تواند محصولات مورد نیازهای طیف وسیع کاربران راتامین کند.

برای حل این مشکل ما در مجموعه تخصصی ماد، فروشگاه‌هی را به صورت market place  فراهم کردیم تا چندین فروشگاه و  فروشنده در یک رقابت برابر باهم همکاری کنند.

Market place

مارکت‌پلیس در واقع یک پلتفرم یا بستر است که چند فروشنده مختلف می‌توانند در آن پلتفرم دور هم جمع شوند و محصولات یا خدمات خود را به فروش برساند. حال تعریف این مدل از کسب و کار اینترنتی را مطرح کردیم، می‌توان فهمید که مارکت پلیس در واقع همان بازار اینترنتی است.

سامانه فروشگاهی ماد

در سامانه فروشگاهی ماد کاربر می‌تواند تمامی اجناس مورد نیاز خود را از برندها و فروشندگان متفاوت براساس قیمت، فاصله محل انبار تا اجرای پروژه، امتیاز فروشنده و … انتخاب کرده و در قالب یک سبد خرید آن‌ها را مشاهده، ویرایش و حذف کند.

در سامانه فروشگاهی امکانی برای محاسبه اتوماتیک داریم که کاربر بعد از انتخاب سیستم موردنظر و آنالیز و تعیین ساختار، در سامانه پیش فاکتوری از اقلام مورد نیاز کاربر به او نمایش داده و مشتری می‌تواند برند و فروشنده مورد نظرش را انتخاب کرده و خریدش را ادامه دهد.

این سامانه برای فروشنده‌ها نیز امکانات و تسهیلاتی را برای او در نظر گرفته و پنل کاربری اش به او ارائه می‌کند. از جمله میزان فروش، محصولات و گزارشات مالی

فروشنده پنل خود را باید هرروز UpDate کرده و تضمین دهد که محصول ارائه شده توسط او حداقل تا پایان آن روز موجود باشد.

مزایای خریداران

خریداران می‎‌توانند هر محصول را به صورت آنلاین با محصولات مشابه از نظر قیمت، کیفیت و سرعت خدمات فروش بررسی نمایند.

در این سامانه فروشگاهی، خریداران می‌توانند در قالب یک سبد چندین محصول را از چندین فروشنده خریداری نموده و هریک از محصولات سبد را در یک قالب مشاهده و ویرایش نمایند.

خریداران می‌توانند به سه روش فوق پرداخت خود را انجام دهند. 

در مورد خرید اعتباری می‌بایست با شماره پشتیبانی این سامانه در انتهای این صفحه تماس حاصل فرمایند.

  1. کلیه خریداران می‌توانند با مراجعه به صفحه “محصولات تخفیف دار” و یا محصولات موجود در صفحه اصلی، از تخفیفات و سایر خدمات جنبی فروش مطلع شده و نسبت به بهترین خرید اقدام نمایند. 

امکان فروش محصولات با برند اصلی فروشنده

برعکس اکثر فروشگاه‌های اینترنتی، در این سامانه شرایطی فراهم گردیده …

امکان ارائه خدمات جانبی فروش

در این سامانه امکان ارائه خدمات جنبی فروش،مانند حمل رایگان و خدمات …

هرکس می‌تواند باقیمانده محصولات خود را در این فروشگاه به صورت …

امکان عرضه ویژه محصولات دارای پروموشن

فروشندگان می‌توانند با ویژه کردن یک یا چند محصول دارای پروموشن …

دلایل اعتماد به سامانه فروشگاهی ماد

در حال به روز رسانی

امکان فروش محصولات با برند اصلی فروشنده

برعکس اکثر فروشگاه‌های اینترنتی، در این سامانه شرایطی فراهم گردیده که تولیدکنندگان و فروشندگان درای‌وال بتوانند محصولات خود را با نام تجاری خود به فروش برسانند. 

امکان ارائه خدمات جنبی فروش

در این سامانه امکان ارائه خدمات جنبی فروش،مانند حمل رایگان و خدمات نصب و پشتیبانی فنی، از طرف فروشگاه‌ها فراهم گردیده است. 

امکان فروش محصولات بازگشتی از پروژه به صورت یک پک

هرکس می‌تواند باقیمانده محصولات خود را در این فروشگاه به صورت کلی و جزئی و درحالت ویژه در اسرع وقت به فروش برساند. 

ثبت سفارش

برای رفع مشکلات گفته شده و کمک به کارفرماها و پیمانکاران، سامانه خدماتی ماد ایجاد شد. به گونه‌ای که کاربر از طریق این سامانه سفارش خود را به 3 صورت ثبت می‌کند.

  • خرید مصالح
  • اجرا
  • خرید مصالح و اجرا

امکان عرضه ویژه محصولات دارای پروموشن

فروشندگان می‌توانند با ویژه کردن یک یا چند محصول دارای پروموشن، آنها را در صفحات اصلی سریع‌تر به فروش برسانند.